Çalışmalarım

Sorgulayıcı Öğrenme

 

3.sınıfta Özel Öğretim Yöntemleri-2 dersi için grup arkadaşlarım Kadir Kara,Avni Can,Cihad Arslan ve Zeynep Avinç ile beraber hazırladığımız ve çekimlerini yaptığım kısa film türünden video..

 

Çevirici 1.0

 

2. sınıfta Yapmış olduğum çalışmalardan birtanesi.Wolfram Mathematica kütüphanesini kullanarak hesaplamaların Mathematica programında yapıldığı sonuçların C# ortamına çağırıldığı yazılımdır.Ayrıca ilk yazılım deneyimimdir.Programın hesaplamaları yaptırabilmesi için bilgisayarınızda Wolfram Mathematica 5 sürümü ve üzeri sürümlerin yüklü olması gerekmektedir.Bu programla birlikte uzunluk,ağırlık,hacim,zaman,arazi,sıvı,alan ölçüleri için çevirme işlemleri yapabileceksiniz.Programın Türkçe ve İngilizce dil desteği mevcuttur.

İndirme Linki : http://hotfile.com/links/176446946/613c7e7/evirici_1.0.rar

Programdan bir ekran görüntüsü :

İlköğretim 4.Sınıflar için ” Vücudumuzu Tanıyalım ” Eğitsel yazılımı

 

Çoklu ortam uygulamaları dersi için hazırlamış olduğum yazılımdır.Yazılım Visual Studio C# ortamında hazırlanmıştır.Çevirici 1.0 dan aldığım tecrübelerin sayesinde daha gelişmiş bir yazılım hazırlamış oldum.Yazılım çoklu ortam öğeleriyle desteklenmiş olup tamamen müfredat çerçevesinde hazırlanmıştır.Yazılımın çalışabilmesi için bilgisayarınızda .NET Framework 4.0 kütüphanesi yüklü olmalıdır.

İndirme linki : (Upload edildikten sonra link verilecektir)

 

Yazılım :

İskeletin yapısı ve görevleri,Eklemler,Kasların yapısı ve görevleri , Soluk alıp veriyorum,Kan dolaşımı,Egzersiz nabız ve soluk alıp verme ilişkisi konularını içermektedir.

Ekran Görüntüleri :

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s