Hakkımda

Özgeçmişim

1990 yılında Kütahya da doğdum.Babamın mesleği sebebiyle farklı şehirler görme imkanım oldu.1992-1995 arasında Mardin iline bağlı Nusaybin ilçesinde yaşadım.Daha sonra ise Tokat şehrini görme imkanımız oldu ve Tokat’a taşındık.Çocukluk yıllarımın Tokat’ta geçmesi sebebiyle ayrı bir yeri vardır bende.İlkokula Tokat’ta başladım ve 8. sınıfa kadar Tokat’ta kaldık.Daha sonra babamın emekli olması sebebiyle memleketimiz olan Erzurum’a 2003 yılında geldik.Yeni bir çevre arayışı 2-3 senemi aldı ve yeni bir ortama geldiğimden dolayı bazı sıkıntılar yaşadım. Erzurum da 8.sınıfı bitirdikten sonra 2004 yılında Erzurum Mecidiye Anadolu Lisesini kazandım.

2004-2008 yılları arasında bir senesi hazırlık olmak üzere toplam 4 sene lise okudum.Daha sonra kötü bir 2008 yılı ÖSS sınavından sonra 2009 yılında dersane ortamında hazırlandığım ÖSS sınavında Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünü kazandım.Şu an 4. sınıftayım ve eğitim yaşamıma akademik düzeyde devam etmek istiyorum.

 

İlgi Alanlarım

Bilgisayar donanımları hakkında sürekli gelişmeleri takip etmekteyim ve bir forum sitesinde donanım konusunda tecrübelerimi paylaşmaktayım.En keyif aldığım hobilerimden birisi akvaryum bilimdir. 7 sene önce amatör olarak başladığım akvaristliğe 2 senedir yarı-profesyonel olarak devam etmekteyim.250 lt lik Güney Amerika cichlidlerinden oluşan karma balık tankım vardır.

Motorlu araçlara da özel bir ilgim vardır.Özellikle motor konusunda bilgilerimi artırmaya çalışmaktayım.Bu doğrultuda özellikle turbo dizel motorlar hakkında çeşitli araştırmalar ve çalışmalar içinde bulunmaktayım.Ayrıca fotoğrafçılığa aşırı derecede merakım olmakla beraber özellikle akvaristlikte güzel görüntüler ortaya çıkaran su altı fotoğrafçılığına merakım var buna ek olarak makro çekimlerle kendimi geliştirmeye çalışmaktayım.

Vakit buldukça savunma sanayisindeki gelişmeleri takip etmekteyim.

 

Beklenti ve hedeflerim 

İleriye dönük en büyük hedefim Akademisyen olmak ve bu düzeyde çalışmalar yapmaktır.Ayrıca akvaristlik konusunda kendimi geliştirip 2 metre boyutunda akvaryum kurmayı hayal etmekteyim.

Fotoğrafçılık konusuna olan merakım vesilesiyle profesyonel bir makine alarak bu alanda da çalışmalar yapmayı istiyorum.Ve tabi ki en büyük hayallerimden birisi tutkunu olduğum arabalardan alabilmek..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s